LDT Smetanova Lhota I. TURNUS

Letní dětský tábor

2019: Tři

Tři

To je počet hlavních vedoucích, kteří se v posledních dvaceti letech vystřídali ve vedení tábora. Dlouhá léta tuto funkci zastával Pavel Nerad, kterého až v roce 2007 vystřídala jeho zástupkyně Petra Lobo. Ta ve funkci hlavního vedoucího vydržela až do roku 2013 a o rok později ji nahradil její zástupce – Michal Tarant – který je hlavním vedoucím dodnes.

A už jen tři dny zbývají do odjezdu na letošní Smetanku!

 

2019: Čtyři

Čtyři

To je věk, ve kterém začala na tábor jezdit Lada Sobotková. Nejprve jako doprovod své maminky Pavly, dlouholeté táborové zdravotnice, a od roku 2005 v rámci oddílů, kterými prošla od nejmladších holek až po teenagery. Nyní už jezdí na tábor jako součást týmu vedoucích, v rámci kterého letos absolvuje již čtvrtý ročník.

A přesně za čtyři dny začíná další Smetanka!

2019: Pět

Tolik celkem vedoucích se od roku 2007 vystřídalo u oddílu teenagerů. Jako první se tohoto oddílu až do roku 2012 ujal Petr Polák, kterého po roční pauze vystřídala dvojice Kačka a Vojta Andrlovi. Ti byli po dvouletém působení nahrazeni Verčou Ullíkovou, která stejně jako Vojta s Kačkou dovedla z nejmenších oddílů svou „generaci“ dětí. Zatím posledním vedoucím teenagerů byl vloni Vítek Andrle. Letos se bohužel oddíl teenagerů nepodařilo zřídit, tak uvidíme, zda-li v budoucnu někdo tuto pětici doplní.
A přesně pět dní zbývá do odjezdu na letošní tábor

2019: Rozdělení do oddílů k 23.6.2019

A je tu rozdělení do oddílů pro letošní tábor! K 23.6.2019 došlo ke kosmetickým změnám.

 

2019: Pište dětem, je to důležité!

Chtěli bychom vás požádat, abyste dětem (zejména! těm nejmenším, mladším) psali. Víme, že pošta není úplně levná záležitost, uvědomujeme si to. Ale právě u těch nejmenších se mnohdy (velmi často) stává, že když v daný den nepřijde pošta, těžce to nesou, stýská se jim.

Chcete-li, lze se s vedoucími domluvit na rozdávání předem psaných dopisů (samozřejmě, záleží na individualitě dětí, zda-li „na to ještě hrají“).

Adresa do tábora je: 
Příjmení a jméno, + číslo oddílu
LDT Buzuluku Komárov
Smetanova Lhota
398 04 Čimelice

Balíky s nejrůznějšími sladkostmi/slanostmi :D nejsou vhodné.

Děkujeme za spolupráci!