LDT Smetanova Lhota I. TURNUS

Letní dětský tábor

ODDÍLY

Děti jsou rozděleny do oddílů podle věku a pohlaví, oddílový vedoucí pro ně zajišťuje program. Program se každoročně snažíme připravit bohatý: hry v lese, hry v táboře, výlety, sportovní hry, dovednostní hry, strategické i tvořivé, pro postřeh i šikovnost ….prostě pro radost :) Mimo oddílů mám ještě TLUPY. Jak nám 14 dní vždy uteče se můžete podívat ve fotogaleriích.

Táborové oddíly 2017

  • 1.oddíl – nejstarší děvčata: Martina Dietrichová
  • 2.oddíl – starší děvčata: Martin Bžoch
  • 3.oddíl – mladší děvčata: Verča Bartková
  • 4.oddíl – nejmladší děvčata: Lucka Kubišová a Lada Sobotková
  • 5.oddíl – nejmladší chlapci: Vítek Andrle a Zdeněk Fanta
  • 6.oddíl – mladší chlapci: Kuba Dvořák a Vašek Piskáček
  • 7.oddíl – starší chlapci: Dan Plzák
  • 8.oddíl – nejstarší chlapci: Vojta Andrle
  • 9.oddíl – teens:  Verča Ullíková

Táborové oddíly 2016

  • 1. oddíl – nejstarší holky – Vojta Andrle
  • 2. oddíl – starší holky – Martin Bžoch
  • 3. oddíl – mladší holky – Verča Bartková a Kuba Dvořák
  • 4. oddíl – nejmladší holky – Lucka Kubišová a Lada Sobotkováa
  • 5. oddíl – nejmladší kluci – Kačka Fantová a Filip Plzák
  • 6. oddíl – mladší kluci – Martina Dietrichová a Zdeněk Fanta
  • 7. oddíl  – starší kluci – Dan Plzák a Venca Piskáček
  • 8. oddíl – nejstarší kluci – Vojta Nesper
  • 9. oddíl – teens – Verča Ullíkova

Táborové oddíly 2015

  • 1. oddíl nejstarší děvčata – Verča Ullíková
  • 2. oddíl starší děvčata – Vojta Andrle
  • 3.oddíl mladší děvčata –  Martin Bžoch
  • 4. oddíl nejmladší děvčata-  Lucka Kubišová
  • 5.oddíl – nejmladší chlapci – Kačka Fantová
  • 6.oddíl – mladší chlapci: Dan Plzák
  • 7.oddíl – starší chlapci – Jirka Pecháček
  • 8.oddíl – nejstarší chlapci – Ondra Krejčí
  • 9.oddíl – teenageři –  Kačka Nová

Táborové oddíly 2014

  • 1.oddíl – nejstarší děvčata: Verča Ullíková
  • 2.oddíl – starší děvčata: Kačka Fantová
  • 3.oddíl – mladší děvčata: Martin Bžoch
  • 4. oddíl – nejmladší děvčata: Lucka Kubišová
  • 5.oddíl – nejmladší chlapci: Ilča Gažurová a Vojta Nesper
  • 6.oddíl – mladší chlapci: Dan Plzák
  • 7.oddíl – starší chlapci: Jirka Pecháček
  • 8.oddíl – nejstarší chlapci: Adam Belák
  • 9.oddíl – teenageři:  Vojta Andrle  a Kačka Nová

Táborové oddíly 2013

  • 1.oddíl – nejstarší děvčata: Kateřina Nová
  • 2.oddíl – starší děvčata: Verča Ulíková
  • 3. a 4. oddíl – mladší děvčata: Lucie Kubišová a Lucie Lobo
  • 5.oddíl – nejmladší děvčata: Ilona Gažurová ml.
  • 6.oddíl – nejmladší chlapci: Vojta Andrle
  • 7.oddíl – mladší chlapci: Martin Bžoch
  • 8.oddíl – prostřední chlapci: Adam Belák
  • 9.oddíl – starší chlapci: Jiří Pecháček

Táborové oddíly 2012

  • 1.oddíl – nejstarší děvčata: Kateřina Nová
  • 2.oddíl – starší děvčata: Verča Ullíková
  • 3.oddíl – mladší děvčata: Lucie Kubišová a Lucie Lobo
  • 4.oddíl – nejmladší děvčata: Ilona Gažurová ml.
  • 5.oddíl – nejmladší chlapci: Martin Bžoch
  • 6.oddíl – mladší chlapci: Adam Belák
  • 7.oddíl – prostřední chlapci: Jirka Pecháček
  • 8.oddíl – starší chlapci: Vojta Nesper
  • 9.oddíl – nejstarší chlapci: Milda Ptáček
  • 10.oddíl – teenageři: Petr Polák

Táborové kmeny 2011

  • 1.oddíl – nejstarší děvčata: Kateřina Nová
  • 2.oddíl – starší děvčata: Verča Ullíková
  • 3.oddíl – prostřední děvčata: Lucie Lobo
  • 4.oddíl – mladší děvčata: Lucie Kubišová
  • 5.oddíl – nejmladší děvčata: Ilona Gažurová ml.
  • 6.oddíl – nejmladší chlapci: Jaroslava Hušpaureová
  • 7.oddíl – mladší chlapci: Jirka Pecháček, Adam Belák
  • 8.oddíl – starší chlapci: Vojta Nesper
  • 9.oddíl – nejstarší chlapci: Milda Ptáček
  • 10.oddíl – teenageři: Petr Polák

Vkládání komentářů uzavřeno.