LDT Smetanova Lhota I. TURNUS

Letní dětský tábor

Rubrika : Nezařazené

Smetanice 2018: Vlajkosláva

Na posledním nástupu jsme také vzpomínali. Kdo z nás byl kdy na Smetance poprvé? A jak to bylo u vás? Vzpomínáte – na vlajku, na program tábora, na zážitky z tábora? Jistě to stálo za to, tak jako letos!

A tak zase příště! Ahoooooj!

Se zpožděním přinášíme fotky z posledního nástupu, na kterém bylo vše podstatné vyhodnoceno a předány ceny a odměny nejlepším táborníkům, nejpečlivějším obyvatelům chat a chýší (úklid), nejmladším táborníkům a oceněny byly také všechny kouzelnické koleje. Jen ta nejlepší však získala Pohár školy čar a kouzel. A která to byla?

V pátek dopoledne proběhla zkouška náležitých kouzelnických dovedností. Poslední možnost zahýbat pořadím získaných bodů mezi jednotlivými kolejemi v rámci boje o Pohár školy čar a kouzel. Dovednosti týkající se hbitosti, odvahy, znalostí lektvarů či rostlin, střelby, ranhojičství a mnoho dalších prokazovali kouzelníci z jednotlivých kolejí v terénu okolo smetanické školy čar a kouzel.

Boj o Pohár školy čar a kouzel ve Smetanicích se blíží do finále. Aby naši kouzelníci byli schopni obstát v závěrečné zkoušce „náležitých kouzelnických dovedností“, pozvali jsme si dnes pravého kouzelníka ze známé bradavické kouzelnické školy. Hodně jsme se toho naučili… až nám všem spadla brada :D

PS: doporučujeme – kouzelník Martin Kellman (facebook)

Další z náležitých kouzelnických dovedností je odvaha! Tu jsme prověřili dnes v noci :D

A nutno dodat, že se strachem, nočním lesem a (nejen) jeho zvuky přišla bojovat většina smetanických kouzelniků.