Věnujte prosím pozornost několika aktuálním informacím k letošnímu táboru:

KOSTÝMY: Hlavním tématem tábora je trosečník. Nevíte, jaký zvolit kostým? Nezoufejte  a vezměte si kostým libovolný, který letos nebude sloužit pro slavnostní zahájení tábora, ale pro maškarní slavnost na karnevalu v Brazílii.

BATIKOVÁNÍ: Typickým určením příslušnosti trosečníka k jeho kmeni je šátek. Přibalte si jeden takový (stačí i ze starého prostěradla), který si pak podle svého kmene nabatikujeme.

KLÍŠŤATA: Počasí v tropech má i své stinné stránky, například výskyt roztočů lxodes ricinus Linné z čeledi klíšťatovitých, obecně známých pod názvem klíště obecné. Nezapomeňte si přibalit repelenty.

SPACÁKY: Nejstarší děti (13-15 let) budou tradičně ubytovány ve stanech s podsadou, takže spacáky s sebou. Informace rodičům, jejichž dětí se spacáky týkají, budou zaslány tuto sobotu. Pokud potřebujete informaci nutně již teď, kontaktujte mě (viz níže).

DOPRAVA: 28.6.2014 odjíždíme OPĚT z autobusového nádraží před Unipetrol RPA v Záluží u Litvínova, sraz 8:30. Kontaktovali jsme všechny rodiče, jejichž děti s námi z Litvínova neodjíždí. Pokud dítě dopravíte do tábora jinak, prosím informujte nás (kontakt viz níže).

KONTAKT PRO DOTAZY: Katka Nová (737201277)

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.