Category : LDT2021

Přihlašování na tábor 2024

📣Během víkendu jsme zpracovali všechny přihlášky, informace najdete ve svých e-mailových schránkách (pozor, někdy také ve spamu).
📄Přihlášku a pokyny k platbě najdete ve svém klientském účtu na https://www.svcsmajlik.cz, stejně tak ostatní dokumenty k odjezdu.
📫V případě potřeby nás kontaktujte na e-mailu ldtsmetanovalhota@gmail.com.
👉LDT Smetanova Lhota 1. turnus 2024 proběhne v termínu 29.6.-13.7.2024, za cenu 7 500 Kč a s tématem Pokémoni.
👉Přihlášení na tábor je nutné provést přes web https://www.svcsmajlik.cz/.
 
📌Registrace před přihlášením:
Před samotným přihlášením na tábor je nutné mít vytvořený účet, který využijete k registraci na tábor (nebo i na další tábory a kroužky, které Smajlík pořádá) nebo využít váš stávající účet, pokud jste se již na aktivity pořádané Smajlíkem vaše dítě hlásili.
Na webu https://www.svcsmajlik.cz/ vstupte do „Klientského centra“ – odkaz vpravo nahoře na černé liště. Na další stránce vyberte „Nový účet“ a založte si svůj účet. Po registraci obdržíte „Validační e-mail“ do vaší e-mailové schránky, který je ještě nutné potvrdit prostřednictvím kliknutím na odkaz uvedený v něm.
 
📌Přihlášení na tábora LDT Smetanova Lhota 1.turnus:
1. Na webu https://www.svcsmajlik.cz/tabory vyberte náš tábor – LDT Smetanova Lhota 1.turnus.
2. Vyberte možnost „Přihlásit online“.
3. Přihlaste se svým uživatelským účtem.
4. Dále postupujte přes jednotlivé stránky „Přihláška“, „Údaje“ a „Podmínky“ a vyplňte potřebné údaje.
5. Na stránce „Podmínky“ do pole „Poznámka k přihlášce“ doplňte:
➖ zda je dítě plavec nebo neplavec,
➖ místo odjezdu: Most, Praha nebo vlastní doprava,
➖ s kým si přeje dítě být v oddíle (Uveďte jméno jiného táborníka, oddíly jsou rozděleny podle pohlaví a věku dětí. POZOR: bohužel nelze vždy požadavku vyhovět).
6. Přihlášku potvrďte na závěr kliknutím na pole „Přihlásit“.
 
📌Potvrzení přihlášení na tábor:
Vaše registrace bude potvrzena e-mailem s předmětem „Předběžná přihláška“ z adresy info@svcsmajlik.cz. Do 1️⃣5️⃣.2️⃣. dostanete e-mailem potvrzení o úspěšném přihlášení na tábor včetně všech dokumentů k táboru.
 
Těšíme se na všechny táborníky‼️

Smetanka 2024 – přihlašování

‼️Přihlašování na tábor – pozor letos máme nový systém přihlašování!‼️

📣Vážení rodiče, dne 14.1. v 18:00 bude zahájeno přihlašování na LDT Smetanova Lhota 1. turnus. V letošním roce je organizátorem tábora Středisko volného času „Smajlík“ Litvínov při Schole Humanitas, proto převezmeme jeho systém přihlašování.

🟡Před samotným přihlášením na tábor je nutné mít vytvořený účet, který využijete k registraci na tábor (nebo i na další tábory a kroužky, které Smajlík pořádá). Tento účet si můžete vytvořit již dnes viz postup níže nebo využít váš stávající účet, pokud jste již na aktivity pořádané Smajlíkem vaše dítě hlásili.

🟡Na webu https://www.svcsmajlik.cz vstupte do „Klientského centra“ – odkaz vpravo nahoře na černé liště. Na další stránce vyberte „Nový účet“ a založte si svůj účet. Po tomto kroku obdržíte „Validační e-mail“ do vaší e-mailové schránky. Registraci je nutné dokončit potvrzením odkazu, který je uveden v e-mailu.

Smetanka 2024

Smetanka 2024

📣Letos v létě se ve Smetance vydáme do Japonska. Nebudeme ale zkoumat životy samurajů a gejš, ale podíváme se na inteligentní zvířata, která po celé zemi žijí. Ano, hádáte správně, letošní téma je Pokémon! Pod vedením zkušených trenérů se budeme čtrnáct dní snažit získat odznaky za splnene úkoly, no a hlavně, pochytat co nejvíc pokémonů. Jednoduché to, ale nebude – proti nám budou rakeťáci a další padouši. Tak co na to říkáte, pojedete je s námi pochytat?

📣PŘIHLAŠOVÁNÍ na 1.turnus tábora ve Smetanově Lhotě, který bude v termínu 29.6.-13.7.2024 a za cenu 7 500 Kč, bude STARTOVAT 14.1. v 18:00 skrze přihlašovací aplikaci. Odkaz na ni bude dostupný z našeho FB i webu.

Připomínáme také náš FB: https://www.facebook.com/ldtsmetankaIturnus

Smetanka 2023 – 14. den

14.7. – 14. den

Čtrnáctý den jsme zahájili ranní rozcvičkou, naším tanečkem. Svaly bylo potřeba pořádně rozehřát, čekal nás běh až k branám Mordoru – „Braňák“. Z každého společenstva vybíhaly tři hlídky, každá na trasu s jinou délkou a zaměřením. První se vydala na dlouho trasu se stanovišti, které byly zaměřené na sportovní výkony, druhá na střední trasu stanovišti na dovednosti a třetí na kratší se stanovišti, které byly zaměřené na vědomosti. Konečně mohla společenstva zúročit výhody, které vedoucí získali v minihrách. Získali totiž cenné vteřiny, které se jim odečítali od celkového času zaběhnutého v braňáku za všechny hlídky. Za průměrný čas cca 45 minut odběhli všichni svoji trasu, a tak jsme stihli před obědem i bazén.

Odpolední program byl poslední čas v oddílech. Každý je strávil po svém, někdo v lese, někdo vyhodnocením oddílového bodování a nejmenší konečně našli svůj poklad.

Závěrečnou část odpoledne jsme věnovali závěrečnému slavnostnímu vyhlášení. Detaily najdete v následujících příspěvcích.

Večer proběhla tradiční závěrečná diskotéka, pak jsme si zazpívali a bylo na čase se naposledy uložit do našich postýlek.

Více fotek v naší fotogalerii.

Mara arin!