Hvězdná pěchota

Každý rok na táboře vyhlašujeme NEJLEPŠÍ TÁBORNÍKY – TOP STAR  :-)  a ti jsou při slavnostním ukončení tábora odměněni drobnými cenami. Kritéria jsou jednoduchá: pořádek v chatkách či stanech, plnění povinností u oddílu a bezproblémové chování, výkony v hrách a soutěžích.

Na závěrečné poradě výchovných racovníků pak vyhlašujeme a schvalujeme také HVĚZDNOU PĚCHOTU. Jedná se o seznam táborníků, kteří jsou do dalších let na náš turnus nežádoucí. Kritériem je opět chování jak k vedoucím a personálu, tak k ostatním táborníkům, a ochota a schopnost zapojovat se do táborových činností. O náš turnus je velký zájem, tudíž máme z čeho vybírat. Děti, které průběh tábora narušují svým chováním (nebo spíš nevychováním), kazí pobyt svým vrstevníků i vedoucím a my je na táboře nechceme. Stejně tak děti, které nic nebaví, jsou líné, nejraději casino spiele by se jen válely u televize nebo u počítače, nemůže náš tábor uspokojit, protože je zaměřen především sportovně a pohybově.

V letošním roce byly ve HVĚZDNÉ PĚCHOTĚ  pouze již dříve zmiňovaní předškoláci a to všeobecně, ne jmenovitě. Ti kteří s námi byli letos a absolvují první třídu, mohou samozřejmě jet. Jedná se o budoucí předškoláky. Péče o ně je pro oddílové vedoucí nejmladších oddílů příliš vyčerpávající.

Dále byl do HVĚZDNÉ PĚCHOTY nominován jeden chlapec,  ne ze strany jeho oddílového vedoucího, ale na upozornění ostatních vedoucích, kteří si všimli, jaké dělá svému oddílákovi problémy. Jedná se právě o tu neochotu cokoliv dělat. S rodiči to proberu osobně. Ostatní táborníci prošli bez ztráty kytičky.

 Tímto Vám za Vaše zlatíčka děkujeme a těšíme se na příští rok. Poukazy můžete zamluvit již nyní na ldtsmetanovalhota@seznam.cz.

Howgh. Hlavní vedoucí prvního turnusu Petra Lobo alias Líná huba – holý neštěstí.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.