Celý profesorský sbor Školy čar a kouzel ve Smetanicích již nedočkavě vyhlíží své žáky ročníku 2018! Nebudeme vyzrazovat, co vše vás čeká, ale určitě vás nemine Turnaj kouzelníků, hledání viteálů nebo NKÚ!

Balení:

KOSTÝMY:  Všechny žáky očekáváme v náležitém kouzelnickém obleku/šatech/masce. Svět kouzel je tak rozmanitý, že fantazii nelze spoutat a není tedy možné šlápnout vedle. Kouzelnická hůlka není povinnou výbavou, společně se budeme věnovat její výrobě.

BATIKOVÁNÍ: Souboj kolejí o školní pohár se přece jen svádí lépe, pokud je jasná náležitost ke koleji. Výběr do kolejí provede po příjezdu Moudrý Klobouk, trička podle barev kolejí si připravíme společně. Bílá trika do kufrů!

OCHRANA PŘED PŘÍRODNÍMI ŽIVLY A KOUZELNÝMI TVORY: Repelenty, čepice, opalováky…klasika do kufrů.

DALŠÍ: Doporučený seznam pro vybavení dítěte najdete zde.

SPACÁKY: Nejstarší děti (13-15) let ubytujeme ve stanech s podsadou, přibalte si spacáky. Rodičům, jejichž dětí se spacák týká, zašleme informaci v průběhu příštího týdne.

KELÍMKY: Pro dodržování pitného režimu  v době jídla v jídelně si přibalte kelímky, nejlépe z pevného plastu pro mnohonásobné používání.

LÉKY: Léky, pokud dítě pravidelně užívá, odevzdejte čitelně popsané vedoucímu při odjezdu.

Na táboře:

Doporučujeme všem rodičům, aby si pečlivě prostudovali Informace pro rodiče na našem webu a svá dítka seznámili s Táborovým řádem.

Odjezd:

Odjezdu bude věnován samostatný příspěvek.

V případě  dotazů volejte nebo pište!

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.