Category : LDT2023

Smetanka 2023 – odjezd do Smetozemě

Za necelé dva týdny se vydáme společně do Smetozemě, kde žije od pradávna 10 společenstev. Ta se musela spojit proti společnému nepříteli – Sauronovi. Zlý král jim sice nabídl příměří a na jeho důkaz daroval národům 10 prstenů, ale sám ukoval ještě jeden, daleko mocnější a jeho pomocí mohl všechny ostatní prsteny ovládat. Představujeme vedoucí společenstev, v jejichž doprovodu se vydáte do světa čarodějů, elfů, trpaslíků a dalších kouzelných bytostí! Rozdělení do společenstev proběhne na táboře. Těšíme se!

Mara arin! 

Smetanka 2023 – hledáme sponzory

Takový tábor, to je nikdy nekončící koloběh. Připravujeme jej v podstatě celý rok. Jde, v současné době, o stále náročnější úkoly po personální (zajištění kvalitních lidí na nejrůznější pozice v táboře), logistické (doprava, plánování), materiální (vybavení pro program a aktivity), ale především finanční stránce.

Milí rodičové, víme že cena tábora není nejmenší. Realita je ale taková, že bez sponzorů/dárců a podporovatelů to v dnešní době nejde – Umíte-li nám jakkoli pomoci (materiál či finančně, moc nám to pomůže), kontaktujte M. Taranta.
Hodí se ceny do soutěží a aktivit pro děti, oceníme úklidové prostředky, kancelářský materiál, prima by byla obnova sportovního vybavení všeho druhu. Vždy těžko hledáme finanční prostředky na zajištění výletu všech dětí (zámek, zoo, různé zajímavé aktivity….).

🎁⚽️🏈⚾️🏐🏓🏸🥍🎨🎲♟🎳🧩💸🧻🪣🧴🧹🧸📚🖍✂️✏️📎🏰🛤🚌🥇🥈🥉🎠🐅

Děkujeme!

Smetanka 2023 – to jsme my!

Víte, kdo se skrývá za přípravou a realizací Smetozemě 2023? Čarodějové 🧙🏼‍♂️, hobiti, elfové🧝🏻‍♂️, trpaslíci, skřeti 🧟‍♂️, enti 🌳  a lidi!

A když si s vámi nehrajeme, jsme pořád lidi 👫🏽👭🏻👬👨🏼‍🤝‍👨🏽👩🏼‍🤝‍👩🏻. Tohle je naše stálá parta a více se o nás můžete dozvědět v našich medailoncích!

Smetanka 2023 – balíme!

 

Naše cesta do Smetozemě už se blíží a tak vám moudrý čaroděj Gandalf připravil několik  rad:

KOSTÝMY: S ohledem na naše letošní téma doporučujeme kostým v duchu Pána prstenů. Necháme na vaší fantazii, kam se bude ubírat. 

BATIKOVÁNÍ: Společenstva odehrají souboje  v barevném rozdělení. Přibalte si bílé BAVLNĚNÉ triko, batiku si uděláme společně.

DALŠÍ: Doporučený seznam pro vybavení dítěte najdete zde. Prosíme přibalte každému dítěti alespoň 4 kolíčky na prádlo.

SPACÁKY: Rodiče dětí, kterých se týká ubytování ve stanech, obdrží 18.6. informaci e-mailem.

KELÍMKY A LAHVE NA VODU: Pro dodržování pitného režimu v době jídla v jídelně si přibalte kelímky. Lahve doporučujeme pro všechny ostatní příležitosti.

LÉKY: Pokud dítě užívá pravidelně léky, odevzdejte je vedoucímu při odjezdu. Zároveň přiložte informaci k jakému účelu slouží a jak často se užívají.  Prosíme posílejte děti zdravé a bez breberek ve vláskách.

Doporučujeme všem rodičům, aby si pečlivě prostudovali Informace pro rodiče na našem webu a svá dítka seznámili s Táborovým řádem.

Postupně budou následovat další příspěvky k tématům: náš tým vedoucích, potřebné dokumenty k odjezdu, organizace odjezdu a v neposlední řadě také očekávané rozdělení do oddílů.