Nepřehlédněte – balíme a odjíždíme na tábor

Věnujte prosím pozornost několika aktuálním informacím k letošnímu táboru:

KOSTÝMY: Tématem letošního tábora je Z pohádky do pohádky. Velmi rádi na táboře uvidíme pohádkové bytosti inspirované klasickými pohádkami. Pokud se chcete ukázat i v jiném typu kostýmu, pořádáme opět maškarní slavnost. Druhý kostým není podmínkou.

BATIKOVÁNÍ: Letošní šlechtické rody opět ozdobí batikovaná trička. Nezapomeňte si jedno takové přibalit, nejlépe bílé, ať barva vynikne a bavlněné, ať se dobře chytí.

BATERKY: Zabalte si baterky, ať si máte na noční hře čím svítit na cestu

KLÍŠŤATA: Počasí v tropech má i své stinné stránky, například výskyt roztočů lxodes ricinus Linné z čeledi klíšťatovitých, obecně známých pod názvem klíště obecné. Nezapomeňte si přibalit repelenty.

SPACÁKY: Nejstarší děti (13-15 let) budou tradičně ubytovány ve stanech s podsadou, takže spacáky s sebou. Informace rodičům, jejichž dětí se spacáky týkají, budou zaslány nejpozději příští týden. Pokud potřebujete informaci nutně již teď, kontaktujte nás.

PROHLÁŠENÍ RODIČŮ: Nezapomeňte při odjezdu odevzdat vedoucím vyplněná a rodiči podepsaná prohlášení.

DOPRAVA: 4.7.2015 odjíždíme OPĚT z autobusového nádraží před Unipetrol RPA v Záluží u Litvínova, sraz 8:30. Rodiče, jejichž děti odjíždějí z Prahy, budeme kontaktovat.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.