Category : org

Pomozte nám najít podporu! Díky!

Rád bych Vás oslovil s prosbou o spolupráci při vyhledávání možné podpory, sponzorů, dotačních příležitostí. Ačkoli to tak nemusí nutně vypadat, účastnický poplatek (který není nejmenší) stačí k úhradě základních věcí nutných k bezproblémovému chodu tábora (doprava, stravování, pobyt v táboře, provoz areálu – služby, základní materiál, personál).

Jakékoli další materiální či finanční prostředky získané z jiných zdrojů bychom rádi využili a využijeme např. pro zajištění celotáborového výletu, Sokolnické ukázky, lanové aktivity a další možný program. Nemalé prostředky spolykají vždy „investice“ do obnovy sportovního a táborového vybavení.

V případě, že byste měli jakýkoli tip nebo podnět, nápad či rovnou víte, jak nás podpořit, kontaktujte mne. Jako protislužbu umíme zprostředkovat (přes ZO OS KOVO Buzuluk Komárov nebo Junák – český skaut, středisko Most, z. s.) vystavení různých druhů smluv – darovací, příkazní, sponzorská…, na web tábora a další táborové dokumenty rádi umístíme prezentaci dárců.

Jménem vedoucích 1.turnusu tábora se těším na spolupráci,

S pozdravem

Michal Tarant

Nepřehlédněte – balíme na tábor

NEVÍTE CO ZABALIT?

V sekci ke stažení najdete doporučený seznam pro Vaše dítě. Samozřejmě záleží na uvážení rodičů, co dítěti sebou zabalí, buďte prosím uvážliví:)

FOTOGRAFIE

Fotky z tábora, včetně fotek ve větším rozlišení, najdete zde: http://ldtsmetanka1turnus.rajce.idnes.cz/

Nepřehlédněte – balíme a odjíždíme na tábor

Věnujte prosím pozornost několika aktuálním informacím k letošnímu táboru:

KOSTÝMY: Tématem letošního tábora je Z pohádky do pohádky. Velmi rádi na táboře uvidíme pohádkové bytosti inspirované klasickými pohádkami. Pokud se chcete ukázat i v jiném typu kostýmu, pořádáme opět maškarní slavnost. Druhý kostým není podmínkou.

BATIKOVÁNÍ: Letošní šlechtické rody opět ozdobí batikovaná trička. Nezapomeňte si jedno takové přibalit, nejlépe bílé, ať barva vynikne a bavlněné, ať se dobře chytí.

BATERKY: Zabalte si baterky, ať si máte na noční hře čím svítit na cestu

KLÍŠŤATA: Počasí v tropech má i své stinné stránky, například výskyt roztočů lxodes ricinus Linné z čeledi klíšťatovitých, obecně známých pod názvem klíště obecné. Nezapomeňte si přibalit repelenty.

SPACÁKY: Nejstarší děti (13-15 let) budou tradičně ubytovány ve stanech s podsadou, takže spacáky s sebou. Informace rodičům, jejichž dětí se spacáky týkají, budou zaslány nejpozději příští týden. Pokud potřebujete informaci nutně již teď, kontaktujte nás.

PROHLÁŠENÍ RODIČŮ: Nezapomeňte při odjezdu odevzdat vedoucím vyplněná a rodiči podepsaná prohlášení.

DOPRAVA: 4.7.2015 odjíždíme OPĚT z autobusového nádraží před Unipetrol RPA v Záluží u Litvínova, sraz 8:30. Rodiče, jejichž děti odjíždějí z Prahy, budeme kontaktovat.