Survivor 2021 – Začátek dobrodružství

🏝Survivor 2021 se nezadržitelně blíží! 🏝
 
Přesně za měsíc začne naše čtrnáctidenní dobrodružství na ostrově **Kalima**‼️ Na vlastní kůži poznáme život trosečníků, který je plný nástrah a úkolů🛖.
 
🗿O našem osudu rozhodne přijímací rituál, který nás rozdělí do osmi kmenů a v nich se utkáme v tradičních domorodých hrách, které se na ostrově Kalima konají po sedmi letech. Pouze příslušníci toho nejlepšího kmene dostanou možnost vrátit se zpět domů ⛵️– zbytek zúčastněných si na svou šanci bude muset počkat do dalších her. Hry prověří nejenom fyzickou zdatnost a připravenost ztroskotaných, ale taky jejich chytrost a důvtip 🧠.
 
💃🏻Součástí her bude mimo jiné i tradiční karnevalová slavnost. Nejen kvůli ní by tak trosečníci měli mít s sebou na ostrov přibalený kostým, přičemž fantazii 🐲 se meze rozhodně nekladou. Pokud ještě kostým nemáte nebo jej případně nestíháte připravit, nevadí. 🧳 Přibalte si „trosečnický balíček“, tedy nějaké starší oblečení, které se může případně potrhat nebo pomalovat. Kostým si s pomocí domorodců vyrobíme🪡. Bíle triko nutnost jako každý rok❗️
 
Čekejte na další ✉️ od domorodců🔜
 
 
 
 
 

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.