Smetanka 2023 – 14. den

14.7. – 14. den

Čtrnáctý den jsme zahájili ranní rozcvičkou, naším tanečkem. Svaly bylo potřeba pořádně rozehřát, čekal nás běh až k branám Mordoru – „Braňák“. Z každého společenstva vybíhaly tři hlídky, každá na trasu s jinou délkou a zaměřením. První se vydala na dlouho trasu se stanovišti, které byly zaměřené na sportovní výkony, druhá na střední trasu stanovišti na dovednosti a třetí na kratší se stanovišti, které byly zaměřené na vědomosti. Konečně mohla společenstva zúročit výhody, které vedoucí získali v minihrách. Získali totiž cenné vteřiny, které se jim odečítali od celkového času zaběhnutého v braňáku za všechny hlídky. Za průměrný čas cca 45 minut odběhli všichni svoji trasu, a tak jsme stihli před obědem i bazén.

Odpolední program byl poslední čas v oddílech. Každý je strávil po svém, někdo v lese, někdo vyhodnocením oddílového bodování a nejmenší konečně našli svůj poklad.

Závěrečnou část odpoledne jsme věnovali závěrečnému slavnostnímu vyhlášení. Detaily najdete v následujících příspěvcích.

Večer proběhla tradiční závěrečná diskotéka, pak jsme si zazpívali a bylo na čase se naposledy uložit do našich postýlek.

Více fotek v naší fotogalerii.

Mara arin!

 

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.