Smetanka 2023 – 3. den

3.7. – 3. den

Dnes ráno Frodo pytlík a jeho věrný přítel Sam putovali Smetozemí a hledali cestu do Mordoru. Najednou potkali záhadnou postavu a když se jí zeptali, jak se jmenuje, představil se jako Glum. Ten jim velkoryse nabídl, že jim ukáže cestu přes Mordor až k hoře Osudu. Ale věřili byste této prazvláštní postavě? Frodo a jeho společník uznali, že nemají jinou možnost, a tak se vydali v jeho stopách.

Dopoledne proběhlo v rámci oddílů. Jednička si zahrála hru „Zachraň společníka“. Dvojka otestovala své umění odpalu v softbalu. Trojka si zahrála hru K & P. Pětka rozvlnila boky při židličkované. Šestka dobila horu neboli zahrála si vybíjenou. Sedmička změřila své síly při stolním tenisu. Osmička si hodila hobitím talířem. Devítka připravovala erb svého společenstva. Desítka se schovávala před Sauronovým okem a teenageři si dali zápas ve volejbale.

Odpoledním programem byly první souboje mezi společenstvy. Dvojce soupeřů byly rozlosovány a změřily své síly v nejrůznějších hrách. No posuďte sami v naší fotogalerii. A jak to dopadlo? Výsledky se oznámí další den.

Večer zase v oddílech ⚽️🏐🏸🥏🏓

Více fotek najdete zde.

Mara arin.

 

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.